Trenerzy

Marcin_Capiga_Trener_Dyrektor_Zarzadzajacy_Training_Tree_1

dr Marcin Capiga

Dyrektor Zarządzający, Trener, Coach, Konsultant

Dyrektor Zarządzający TRAINING TREE. Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (MBA). Doktor nauk humanistycznych, certyfikowany Coach EMCC, Konsultant Belbin Team Roles®, Practitioner oraz Business Practitioner in the Art of NLP.
dowiedz się więcej

Kinga_Białek_Trener_Training_Tree_1

Kinga Białek

Trenerka, Konsultantka, Specjalistka międzykulturowa

Od 2000 roku prowadzi działania szkoleniowe i doradcze, których celem jest rozwój kompetencji międzykulturowych i międzyludzkich, dla Polaków i obcokrajowców, w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych z zakresu m.in. Komunikacji i współpracy międzykulturowej.
dowiedz się więcej

Kamila_Bogucka_Training_Tree

Kamila Bogucka

Trenerka, Coach

Dyplomowana trenerka biznesu, Akredytowany Coach ACC ICF (International Coach Federation) oraz Coach Zespołowy i Grupowy. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, kierunek Finanse i bankowość oraz licznych szkoleń i kursów. Sześć lat związana z branżą bankową, pracowała m.in. dla Getin Noble Bank, Lion’s Bank oraz Idea Bank.
dowiedz się więcej

Gabriela_Borowczyk_Trener_Training_Tree_Flipowanie_1

Gabriela Borowczyk

Trenerka, Coach, Visual Thinker, Sketchnoter, Visual Facilitator

Pionierka warsztatów z zakresu wykorzystywania rysunków w szkoleniach. Autorka i właścicielka terminu Flipowanie® – czyli metody opartej na wykorzystywaniu technik sketchnotingu (rysunki, postaci, strzałki, figury, dymki) tak, by pomagały zrozumieć i zapamiętywać treści przekazywane podczas szkoleń. Promotorka myślenia wizualnego w biznesie.
dowiedz się więcej

dorota 3

Dorota Dańczak-Król

Trenerka, Coach

Z wykształcenia prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 roku pracuje jako trener, coach, asesor AC/DC, mentor, manager projektów, konsultant m.in. w badaniach „tajemniczy klient”, doradca handlowy w firmach szkoleniowo-coachingowych.
dowiedz się więcej

Danuta_Dobrzynska_Trener_Training_Tree_1

Danuta Dobrzyńska

Trenerka, Konsultantka, Prezenterka Telewizyjna

Pracuje w mediach od 16 lat. Prowadzi Teleexpress, jest anchorem TVP Info, była reporterką polityczną i prezenterką Panoramy. Mentorka amerykańskiego programu Vital Voices, stypendystka amerykańskiego Departamentu Stanu. Prowadzi zajęcia na podyplomowych studiach PAN; szkoli menedżerów, studentów, pracowników PR.
dowiedz się więcej

Danuta_Dobrzynska_Trener_Training_Tree_1

Danuta Dobrzyńska

Trenerka, Konsultantka, Prezenterka Telewizyjna

Pracuje w mediach od 16 lat. Prowadzi Teleexpress, jest anchorem TVP Info, była reporterką polityczną i prezenterką Panoramy. Mentorka amerykańskiego programu Vital Voices, stypendystka amerykańskiego Departamentu Stanu. Prowadzi zajęcia na podyplomowych studiach PAN; szkoli menedżerów, studentów, pracowników PR.
dowiedz się więcej

Marcin_Gildner_Trener_Training_Tree_1

Marcin Gildner

Trener Biznesu, Konsultant

Pomysłodawca i Kierownik Merytoryczny studiów podyplomowych Strategiczne Zarządzanie Kategorią Produktową w Akademii Leona Koźmińskiego. Jako trener specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem produktem, marką, kategorią produktową, sprzedażą i obsługą Klienta, a także negocjacjami i wystąpieniami publicznymi.
dowiedz się więcej

Juliusz_Gluski_Trener_Training_Tree_1

Juliusz Głuski

Trener, Konsultant, Dziennikarz Radiowy i Telewizyjny

Dziennikarz radiowy i telewizyjny („Teleexpress” i Polskie Radio 24), prowadził „Sygnały dnia” w Programie Pierwszym Polskiego Radia, przygotowywał relacje dla „Panoramy” i „Wiadomości” TVP.  Pełnił funkcję rzecznika prasowego na UEFA EURO 2012, trener i analityk medialny, specjalista od komunikacji kryzysowej, ukrainista.
dowiedz się więcej

Joanna_Gosk_Trener_Training_Tree_1

Joanna Gosk

Trenerka, Coach, Certyfikowany Analityk Transakcyjny w dziedzinie organizacji

Trener Grupy Spotkanie, wykładowca akademicki (Collegium Da Vinci i Wyższa Szkoła Bankowa). Od 13 lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla menedżerów, negocjatorów, pracowników działów obsługi klienta oraz zakupów i działów personalnych. Przeprowadziła ponad 4500 godzin szkoleń.
dowiedz się więcej

Pawel_Grudzinski_Trener_Training_Tree_1

Paweł Grudziński

Trener, Konsultant, Mediator

Uczestnik wielu kursów trenerskich, m.in. z zakresu zarządzania zmianą oraz coachingu. Przeprowadził ponad 500 dni szkoleń i warsztatów z następujących obszarów: komunikacja w biznesie, zarządzanie zespołem, sztuka prezentacji i wystąpień publicznych, obsługa klienta, podejmowanie decyzji managerskich. Jest certyfikowanym mediatorem.
dowiedz się więcej

Regina_Hojna__Trener_Training_Tree_1

Regina Hojna

Trenerka, Coach, Specjalistka ds. Emisji Głosu

Certyfikowana Trenerka i Coach Grupy Trop oraz akredytowana Coach Praktyk Biznesu EMCC (International EMCC Practicioner Coach). Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zawodowego Studium Piosenkarskiego. Wokalistka, uczennica Elżbiety Zapendowskiej.
dowiedz się więcej

Jadwiga_Korzeniewska_Trener_Training_Tree_1

Jadwiga Korzeniewska

Trenerka, Blogerka, Specjalistka ds. Gier Miejskich dla Biznesu

Od 2009 roku organizuje terenowe gry miejskie, do których tworzy autorskie fabularyzowane scenariusze. Prowadzi szkolenia dotyczące zmiany nawyków. Specjalizuje się w tematyce przygotowywania planu zmiany i wdrażania go. Autorka książek i artykułów, prelegentka podczas spotkań i konferencji.
dowiedz się więcej

Joanna_Kucharczyk_Capiga_Training_Tree

Joanna Kucharczyk-Capiga

Trenerka, Coach, Team Coach

Certyfikowany Konsultant Belbin Team Roles®, Praktyk NLP oraz Certyfikowany Trener Zmiany. Jako jeden z niewielu coachów w Polsce posiada dwie akredytacje coachingowe: EMCC (European Mentoring & Coaching Council) oraz ICF (International Coaching Federation) w stopniu PCC (Professional Certified Coach).

dowiedz się więcej

Daniel_Kowalski_Training_Tree

Daniel Kowalski

Trener, Coach, Konsultant

Trener oraz menadżer projektów rozwojowych specjalizujący się w szkoleniach oraz budowaniu procesów szkoleniowo-wdrożeniowych z zakresu sprzedaży, wywierania wpływu społecznego, zarządzania, komunikacji interpersonalnej, oraz szeroko pojętego HRM.  Absolwent Akademii Trenerów Biznesu, Mistrzowskiej Szkoły Trenerów Biznesu 3-stopnia.
dowiedz się więcej

Krzysztof_Kuden_Trener_Training_Tree_1

Krzysztof Kudeń

Trener, Konsultant

Absolwent wydziału Ekonomii i Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego. Doradca biznesowy oraz ekspert z zakresu zarządzania zespołami oraz negocjacji i sprzedaży.Posiada 20 lat doświadczenia w roli praktyka biznesu, menedżera, doradcy i trenera, co pozwala mu szybko i trafnie diagnozować oraz zrozumieć rzeczywiste problemy zespołów i organizacji.
dowiedz się więcej

iwona kutyna training tree

Iwona Kutyna

Trenerka, Konsultantka, Prezenterka Telewizyjna i Radiowa

Była prezenterką Serwisu Informacyjnego TVN24, Panoramy, TVP Info. Od sierpnia 2016 roku pracuje w Onecie. Wydawca i producent. Prowadząca imprezy i gale. Publiczne wystąpienia, zachowanie przed kamerą, sytuacje kryzysowe – to dla niej codzienność. Dlatego od kilku lat prowadzi szkolenia i warsztaty medialne.
dowiedz się więcej

Anna_Olszewska_Florczak_Trener_Training_Tree_1

Anna Olszewska-Florczak

Trenerka, Coach, Konsultantka

Od 15 lat konsultant, trener biznesu. Certyfikowany Master & Team Coach EMCC. Trener Przywództwa Sytuacyjnego – SituationalLeadership® Training & Management Model by CLS. Odpowiada w Polsce za akredytację konsultantów i trenerów z Teorii Ról Zespołowych BelbinAssociates®. Praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem.
dowiedz się więcej

Michal_Pyziak_Trener_Training_Tree_1

Michał Pyziak

Trener, Coach, Konsultant

Jest praktykiem zarządzania oraz sprzedaży. Posiada kilkanaście lat doświadczeń w pracy trenerskiej i coachingowej. Specjalizuje się w programach zwiększających skuteczność osobistą oraz w projektach doradczych podnoszących efektywność zarządzania i funkcjonowania zespołów. Zrealizował ponad 1000 dni szkoleń i warsztatów grupowych.
dowiedz się więcej

Dorota_Szczesniak_Kosiorek_Trener_Training_Tree_1

Dorota Szcześniak-Kosiorek

Trenerka, Konsultantka

Trenerka etykiety biznesu, savoir vivre, oraz profesjonalnego wizerunku Od 2006 r. z powodzeniem prowadzi szkolenia z zakresu etykiety w biznesie, sztuki dyplomacji, obsługi klienta, savoir-vivre, etykiety ubioru, dress code, autoprezentacji. W swojej pracy łączy zainteresowania psychologią wyglądu z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym w biznesie.
dowiedz się więcej

Aneta_Szalynska_Trener_Training_Tree_1

Aneta Szyłańska

Trenerka, Coach, Facylitatorka, Konsultantka, Asesor AC/DC

Senior Konsultant, posiada 8-letnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Asesor w projektach diagnozy potencjału kompetencji menedżerskich. Twórca metodologii i manager projektów AC/DC. Specjalizuje się w prowadzeniu procesów outplacementowych i coachingowych.
dowiedz się więcej

Dawid_Wawrzyniak_Trener_Training_Tree_1

Dawid Wawrzyniak

Trener, Coach, Mówca Motywacyjny

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami oraz projektami. Autor programów szkoleniowych i coachingowych dla managerów na różnych poziomach organizacji. Trener w dziedzinie innowacji. Przeprowadził ponad 1 400 godzin coachingu indywidualnego, w tym ponad 500 h Executive coachingu i 300 h coachingu sprzedaży.
dowiedz się więcej

dr Iwo Zmyślony

Trener, Konsultant Design Thinking

Doktor nauk humanistycznych, teoretyk sztuki. Zrealizował kilkaset godzin autorskich zajęć z zakresu myślenia projektowego (design thinking), psychologii kreatywności i zarządzania wiedzą ekspercką w ramach certyfikowanych kursów przy Uniwersytecie Warszawskim i w ramach akademickich zajęć dydaktycznych w School of Form w Poznaniu.
dowiedz się więcej