Anna Mazur-Kłucjasz

Trenerka biznesu, Certyfikowana konsultantka Teorii Ról Zespołowych Belbina®, Coach 

Trenerka biznesu, wykładowaca akademicki, Certyfikowana konsultantka Teorii Ról Zespołowych Belbina®, Coach/Team Coach ICC (International Coaching Community), absolwentka Akademii Analizy Transakcyjnej oraz EATA “Europen Association for Transactiional Analysis cerytfikat – szkolenie 101 z zakresu Analizy Transakcyjnej.

Absolwentka filologii polskiej (komunikacja społeczna i PR) oraz  podyplomowych studiów managerskich na SGH w Warszawie, a także podyplomowych Master Class of Management – psychologia działań managerskich na SWPS.

Praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży, obsługi Klienta, jakości i rozwoju potencjału kompetencyjnego, tworzeniu i wdrażaniu oraz zarządzaniu projektami motywacyjno-rozwojowymi. Doświadczenie zdobywała pracując w branży telekomunikacyjnej, finansowej oraz w  firmach eventowych, mediowych i produkcyjnych.

Pełniąc role managerskie odpowiedzialna była m.in. za tworzenie i wdrażanie programów motywacyjno-rozwojowych oraz zarządzanie i rozwój zespołów sprzedażowych.

Jako trener specjalizuje się w pracy z zespołami sprzedażowymi oraz w odnajdywaniu motywacji do osiągania celów biznesowych, budowaniu zaangażowania i współpracy opartej na zrozumieniu i różnorodności.
Wspiera organizacje w zakresie rozwoju kompetencji miękkich, prowadzi szkolenia, coachingi/team coachingi  oraz projekty rozwojowe skupione na rozwijaniu m.in. motywacji, komunikacji, budowaniu kultury w oparciu o współpracę, zarządzanie emocjami. Wspiera Klientów zarówno w osiąganiu celów osobistych, jak i w zwiększaniu efektywności i skuteczności zespołowej.