Anna Olszewska-Florczak

Trenerka, Coach, Konsultantka

Od 15 lat konsultantka, trenerka biznesu. Certyfikowany Master & Team Coach EMCC. Trener Przywództwa Sytuacyjnego – SituationalLeadership® Training & management Model by CLS. Odpowiada w Polsce za akredytację konsultantów i trenerów z Teorii Ról Zespołowych Belbin Associates®. Praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży i zarządzania potencjałem kompetencyjnym. Zaprojektowała i prowadziła cykle szkoleń dla branży telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, finansowej, FMCG oraz produkcyjnej.

W swojej karierze, wykorzystując doświadczenie managerskie, poprowadziła ponad 500 dni szkoleniowych z zakresu przywództwa, komunikacji, umiejętności menedżerskich, budowania zespołu, asertywności, sprzedaży, negocjacji, standardów obsługi klienta i rozwoju osobistego. Projekty realizowała m.in. dla PwC, Microsoft, Nokia, Mars, PZU, Pepsi, Millenium, Gedeon Richter, Storck i wielu innych.

Specjalizuje się w coachingu relacji oraz szkoleniach z zakresu softskills dotyczących m.in.: przywództwa sytuacyjnego, komunikacji interpersonalnej, motywacji, zarządzania sobą w stresie i w czasie oraz zarządzania zespołem i umiejętności managerskich, wywierania wpływu oraz inspirowania menedżerów do wzięcia odpowiedzialności za zespoły i zmiany w organizacji. Potrafi łączyć świat psychologii z potrzebami biznesowymi i rynkowymi oraz skutecznie dobierać rozwiązania poprawiające skuteczność i efektywność operacyjną.