Izabela Wanatowicz

Trenerka biznesu, Facylitatorka, Coach, Konsultantka HR

Od ponad 18 lat towarzyszy w rozwoju i zmianie organizacjom m.in.  z branży finansowej, informatycznej, motoryzacyjnej, lotniczej, a także dóbr luksusowych. Realizowała projekty szkoleniowe rozwijające kompetencje zawodowe oraz osobiste na różnych poziomach organizacji.

Prowadzi programy szkoleniowe dla kadry managerskiej z obszaru przywództwa, jak również umiejętności managerskich – zarządzania zespołem, zarządzania przez cele, mentoringu, budowania zaangażowania pracowników,  przeprowadzania oceny okresowej. Realizowała szkolenia w zakresie sprzedaży i standardów obsługi klienta dla sieci sprzedaży. Wspiera pracowników w rozwoju asertywności, zarządzania sobą w czasie  (zarówno poprzez wartości osobiste, jak i narzędzia), radzenia sobie ze stresem, budowania osobistego zaangażowania do realizacji wyznaczanych celów.

Jako  HR Business Partner konsultowała  i moderowała warsztaty biznesowe. Uczestniczyła w projektach z obszaru Zarządzania Talentami. Budowała profile kompetencyjne dla określonych grup stanowisk z wykorzystaniem narzędzi DDI. W roli HR Managera  m.in. wdrażała proces oceny okresowej w firmie produkcyjnej. Przez ostatnie kilka lat pracowała  w firmie z branży lotniczej budując i wdrażając rozwiązania z obszaru Organizational Development (coaching, mentoring, succession planning) w międzynarodowym środowisku (Polska, UK, Włochy, Rosja, Norwegia, Szwecja, USA). Prowadzi szkolenia w języku polskim i języku angielskim.

Koordynowała i realizowała projekty szkoleniowe m.in. dla takich firm, organizacji i instytucji jak: Renault Polska Sp. z o.o., Bank Handlowy w Warszawie SA, Pfizer Polska Sp. z o.o.,  Merloni Indesit Polska Sp. z o.o., Lasy Państwowe, Polkomtel SA, Tequila/BTL Group, Bank BPH SA, Cezex Sp. z o.o.,  Animex Sp. z o.o.  BRE Bank SA – MultiBank, mBank, Kredyt Bank SA, Budimex, MIKOMAX Sp. z o.o., P4 Sp.z o.o., Avon, Nutricia Polska Sp.z o.o., Philips Polska Sp. z o.o.,  BAT Sp. z o.o., Jeppesen A Boeing company, PMI, QVC, OLX, Alior Bank, BGŻ BNP Pariba, Rohlig Suus, Amgen.