Joanna Gosk

Trenerka, Coach, Certyfikowany Analityk Transakcyjny w dziedzinie organizacji

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkoły Trenerów Biznesu TROP. Rekomendowany Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Trener Grupy Spotkanie, wykładowca akademicki (Collegium Da Vinci i Wyższa Szkoła Bankowa).

Od 13 lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla menedżerów, negocjatorów, pracowników działów obsługi klienta oraz zakupów i działów personalnych. W swojej pracy stosuje założenia i narzędzia Analizy Transakcyjnej. Posiada praktyczne doświadczenie w diagnozowaniu potrzeb oraz opracowywaniu, wdrażaniu strategii zmian w organizacjach oraz interweniowaniu w zespołach i moderowaniu ich pracy. Przeprowadziła ponad 4 500 godzin szkoleń w tym ponad 1500 godzin z zastosowania Analizy Transakcyjnej. Pracowała m.in. dla firm z branży farmaceutycznej, motoryzacyjnej, instalacyjnej, odzieżowej, meblowej i teleinformatycznej.

Od 2007 roku poszerza swoją wiedzę i profesjonalny warsztat pod okiem superwizorów, coachów, konsultantów w organizacjach m.in. z Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Węgier pracujących w nurcie Analizy Transakcyjnej. Posiada certyfikat European Association for Transactional Analysis.

W swojej pracy koncentruje się na warsztatowych i grupowych formach pracy, które pozwalają na testowanie i trenowanie nowych umiejętności na realnych przykładach.