Co nas wyróżnia

TRAINING TREE to firma szkoleniowo-doradcza, oferująca swoje usługi korporacjom, organizacjom rządowym, prywatnym klientom.

Specjalizujemy się w projektach szkoleniowych, coachingowych oraz z doradztwa biznesowego (consultingu). Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie i z pełną uwagą. Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowego wsparcia oraz rozwiązań szytych na miarę . W swojej pracy łączymy praktyczne, wieloletnie doświadczenie biznesowe z najnowszymi badaniami oraz wiedzą naukową.

By zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie, współpracujemy z wieloma trenerami i praktykami biznesu. Nasz zespół to starannie dobrani eksperci, posiadający liczne certyfikaty międzynarodowych organizacji biznesowych.

image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-large-0
Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia
image-large-1
Stawiamy na praktykę na sali szkoleniowej
image-large-2
Stwarzamy możliwości
image-large-3
Dajemy przestrzeń na praktykę
image-large-4
Tworzymy kreatywne rozwiązania

Nasze certyfikaty

Nasza misja

Misją TRAINING TREE jest rozwój oraz wspieranie ludzi, jak i firm w odkrywaniu i uwalnianiu własnego potencjału.

Wierzymy, że każdy człowiek oraz firma posiadają potencjał, który mogą rozwijać. By jednak było to możliwe – potrzebują do tego odpowiednich warunków.

Nazwa firmy i logo

Nazwa TRAINING TREE została stworzona przez założyciela firmy dra Marcina Capigę.

Pierwsza część nazwy (od ang. training – szkolenie) odnosi się do głównej działalności firmy, jaką jest prowadzenie szkoleń i treningów grupowych. Druga część nazwy (od ang. tree – drzewo) stanowi dla nas symbol oznaczający wzrastanie i rozwój w oparciu o silne podstawy, czyli misję i wartości.

W naszym logo znalazł się symbol wzlatującego ptaka, który symbolizuje uwalnianie potencjału jednostki i firmy. W TRAINING TREE wierzymy bowiem w to, że każdy człowiek posiada potencjał, który może rozwijać – potrzebuje jednak do tego odpowiednich warunków.