Paweł Grudziński

Trener, Konsultant, Mediator

Ukończył prawo i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Kompetencjami w Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestnik wielu kursów trenerskich, m.in. z zakresu zarządzania zmianą oraz coachingu. Jest certyfikowanym mediatorem. Posiada akredytacje Insights Discovery, Insights Full Circle, Kepner-Fourie Thinking Works oraz Think On Your Feet.

Pracował jako nauczyciel akademicki oraz doradca w bankowości korporacyjnej.

Od 2007 roku przeprowadził ponad 500 dni szkoleń i warsztatów dla branż: FMCG, IT, telekomunikacji, motoryzacji, transportu, budownictwa, przemysłu, finansów, prawa, konsultingu oraz farmaceutyki z następujących obszarów: komunikacja w biznesie, zarządzanie zespołem, sztuka prezentacji i wystąpień publicznych, podejmowanie decyzji managerskich, obsługa klienta.

Jest energicznym, przyjaznym i bezpośrednim w kontaktach z uczestnikami trenerem. Kieruje się przekonaniem, że efektem szkolenia powinny być wymierne i praktyczne korzyści dla uczestnika oraz jego zespołu oraz organizacji, która finansuje udział w procesie rozwoju. W czasie wolnym praktykuje jogę, angażuje się w wolontariat i podróżuje.