logo_mercedes_benz
Mercedes-Benz Polska

„Trenerzy TRAINING TREE nawiązali bardzo dobry kontakt z uczestnikami warsztatów, potrafili oswoić ich z nowym systemem pracy, przygotowując do nowych zadań i zmotywować ich do realizacji. Trenerzy TRAINING TREE wykazali poczucie odpowiedzialności za efekty szkolenia i poziom realizacji umiejętności w późniejszym rzeczywistym środowisku zawodowym. Szkolenia zostały przygotowane profesjonalnie, przeprowadzone w sposób ciekawy i dynamiczny, dostosowany do profilu uczestników i celów projektu.”

Szkolenia: Akademia Sprzedaży, Executive Coaching, Coaching on the Job dla sprzedawców

pwc_logo_3
PwC

(…) zaangażowanie i pasja przy realizowanych projektach, dobry kontakt z klientem oraz otwartość i kreatywność podczas nowych wyzwań biznesowych. Szkolenia są przygotowywane z dużą starannością, zaangażowaniem oraz sprawnością organizacyjną. Ewaluacja prowadzonych projektów jest na wysokim poziomie, a sposób prowadzenia szkoleń jest oceniany bardzo dobrze.

Szkolenia: Stymulowanie innowacyjności w zespole, Skuteczny zespół wg Belbin Team Roles®Zarządzanie sobą w czasie

logo_forum_odpowiedzialnego_biznesu
Forum Odpowiedzialnego Biznesu

“Na uznanie zasługuje otwartość trenera oraz umiejętne dostosowywanie treści i formy warsztatu do potrzeb uczestników i uczestniczek. (…) potrafił stworzyć niezwykle przyjazną atmosferę pracy i w sposób kompetentny przekazać osobom uczestniczącym wiedzę przydatną w ich życiu osobistym jak i pracy zawodowej. Dodatkową wartością były także przygotowane materiały ćwiczeniowe, z których zainteresowani mogli samodzielnie skorzystać po warsztacie. Szkolenie zostało bardzo wysoko ocenione przez reprezentantów i reprezentantki firm.”

Szkolenie: Work-life balance: Osobiście

logo_jetline
Jet Line

“Praktycy i pasjonaci, nawiązujący fantastyczną relację z uczestnikami szkolenia, z wielką wiedzą, klasą i poczuciem humoru przez dwa dni stawiali nam najróżniejsze zadania. To była znakomita zabawa i bardzo cenna lekcja dla nas samych, o każdym z osobna i o grupie. Jeśli macie ochotę przetestować własną kreatywność, dowiedzieć się, jak ona w ogóle działa i od czego zależy, potrenować kreatywną pracę w zespole i dowiedzieć się mnóstwo o własnym potencjale kreatywności, bardzo polecamy Wam TRAINING TREE.”

Szkolenie: Trening kreatywności

logo_wojskowa_agencja_mieszkaniowa
Wojskowa Agencja Mieszkaniowa

“Firma TRAINING TREE (…) zaprojektowała warsztaty dostosowane do potrzeb Agencji, które pozwoliły uczestnikom optymalnie wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności w bieżącej pracy. (…) Trenerzy wykazali się dużym profesjonalizmem i wiedzą merytoryczną. Nawiązali bardzo dobry kontakt z grupą, budując atmosferę zaufania i współpracy.”

Szkolenie: Komunikacja z Klientem

logo_warta
WARTA

„Na podstawie przeprowadzonych ankiet wśród uczestników szkolenia wynika, że wiedza trenerów i sposób przeprowadzenia szkolenia i warsztatów zostały ocenione bardzo wysoko. Doceniony został przede wszystkim aspekt praktyczny, czyli przedstawienie dużej liczby przykładów z zastosowaniem modelu Ról Zespołowych w pracy zespołów objętych projektem. (…) Uczestnicy szkolenia wskazali mnogość różnych narzędzi rozwoju i pracy w zespole prezentowanych na szkoleniu, jako najbardziej wartościowe części programu ze względu na możliwość zastosowania ich w pracy już następnego dnia po szkoleniu.”

Szkolenie: Komunikacja wg Belbin Team Roles®

logo_warbud_sa
WARBUD S.A.

„Bardzo ważnym elementem współpracy była pogłębiona analiza potrzeb oraz merytoryczne dostosowanie treści szkoleniowych do potrzeb uczestników i celów naszej organizacji. (…) Nasi pracownicy z entuzjazmem uczestniczyli w przygotowanych działaniach i z powodzeniem wykorzystują nabytą wiedzę w realności zawodowej. Polecamy TRAINING TREE jako sprawdzonego i rzetelnego partnera biznesowego.”

Szkolenie: Skuteczna komunikacja interpersonalna

logo_siemens
Siemens Finance

„(…) program szkoleniowy w pełni zaspokoił oczekiwania uczestników. W efekcie podnieśli oni swoje umiejętności w zakresie prowadzenia szkoleń, pracy z grupą oraz wystąpień publicznych. (…) polecamy Firmę TRAINING TREE do podobnych projektów i liczymy na możliwość dalszej współpracy w przyszłości.”

Szkolenie: Train the Trainer

logo_mon
Ministerstwo Obrony Narodowej

„Trener wykazał się obszerną wiedzą merytoryczną i umiejętnościami prowadzenia zajęć, które w pełni zaspokoiły oczekiwania organizatorów i uczestników warsztatów.”

Szkolenie: Wystąpienia publiczne w sytuacjach kryzysowych

 

 

logo_dong_energy
Dong Energy

„Było to już kolejne szkolenie prowadzone przez trenera TRAINING TREE dla naszej firmy. Zadowolenie pracowników ze sposobu prowadzenia szkolenia jak i zaproponowanego programu poprzednich szkoleń, było dla nas najlepszym wyznacznikiem wysokiej jakości usług świadczonych przez Firmę, co zaowocowało dalszą współpracą.”

Szkolenia: Zarządzanie sobą w stresie, Zarządzanie zmianą dla Liderów