Trenerzy i trenerki

miniatura Marcin Capiga

dr Marcin Capiga

Dyrektor Zarządzający, Trener, Coach, Konsultant

Dyrektor Zarządzający TRAINING TREE. Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (MBA). Doktor nauk humanistycznych, certyfikowany Coach EMCC, Konsultant Belbin Team Roles®, Practitioner oraz Business Practitioner in the Art of NLP.
dowiedz się więcej

Kinga Białek

Kinga Białek

Trenerka, Konsultantka, Specjalistka międzykulturowa

Od 2000 roku prowadzi działania szkoleniowe i doradcze, których celem jest rozwój kompetencji międzykulturowych i międzyludzkich, dla Polaków i obcokrajowców, w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych z zakresu m.in. komunikacji i współpracy międzykulturowej.
dowiedz się więcej

Gariela Borowczyk

Gabriela Borowczyk

Trenerka, Coach, Visual Thinker, Sketchnoter, Visual Facilitator

Pionierka warsztatów z zakresu wykorzystywania rysunków w szkoleniach. Autorka i właścicielka terminu Flipowanie® – czyli metody opartej na wykorzystywaniu technik sketchnotingu (rysunki, postaci, strzałki, figury, dymki) tak, by pomagały zrozumieć i zapamiętywać treści przekazywane podczas szkoleń. Promotorka myślenia wizualnego w biznesie.
dowiedz się więcej

Justyna Byczkowska

Justyna Byczkowska

Trenerka, Psycholog, Konsultantka

Ma 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu programów szkoleniowych w obszarze umiejętności interpersonalnych w biznesie. Specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu kultur organizacyjnych firm, pomagając im w budowaniu środowiska sprzyjającego skuteczności.
dowiedz się więcej

dorota-3-150×150

Dorota Dańczak-Król

Trenerka, Coach

Z wykształcenia prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 roku pracuje jako trener, coach, asesor AC/DC, mentor, manager projektów, konsultant m.in. w badaniach „tajemniczy klient”, doradca handlowy w firmach szkoleniowo-coachingowych.
dowiedz się więcej

filip debowski 2

Filip Dębowski

Prelegent, mentor i trener

Edukator, trener i autor podcastu “Dobry Przodek” (www.dobryprzodek.pl). Pomaga osobom, zespołom i organizacjom wzmacniać kulturę współpracy, odporności na kryzysy, zaufania i empatii. Tłumaczy i oswaja technologie w czasach szumu informacyjnego.
dowiedz się więcej

Danuta Dobrzyńska

Danuta Dobrzyńska

Trenerka, Konsultantka, Prezenterka Telewizyjna

Pracuje w mediach od 16 lat. Prowadzi Teleexpress, jest anchorem TVP Info, była reporterką polityczną i prezenterką Panoramy. Mentorka amerykańskiego programu Vital Voices, stypendystka amerykańskiego Departamentu Stanu. Prowadzi zajęcia na podyplomowych studiach PAN; szkoli menedżerów, studentów, pracowników PR.
dowiedz się więcej

Marcin Gildner

Marcin Gildner

Trener Biznesu, Konsultant

Pomysłodawca i Kierownik Merytoryczny studiów podyplomowych Strategiczne Zarządzanie Kategorią Produktową w Akademii Leona Koźmińskiego. Jako trener specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem produktem, marką, kategorią produktową, sprzedażą i obsługą Klienta, a także negocjacjami i wystąpieniami publicznymi.
dowiedz się więcej

Juliusz Głuski

Juliusz Głuski

Trener, Konsultant, Dziennikarz Radiowy i Telewizyjny

Dziennikarz radiowy i telewizyjny („Teleexpress” i Polskie Radio 24), prowadził „Sygnały dnia” w Programie Pierwszym Polskiego Radia, przygotowywał relacje dla „Panoramy” i „Wiadomości” TVP.  Pełnił funkcję rzecznika prasowego na UEFA EURO 2012, trener i analityk medialny, specjalista od komunikacji kryzysowej, ukrainista.
dowiedz się więcej

Joanna_Gosk_Trener_Training_Tree_1

Joanna Gosk

Trenerka, Coach, Certyfikowany Analityk Transakcyjny w dziedzinie organizacji

Trener Grupy Spotkanie, wykładowca akademicki (Collegium Da Vinci i Wyższa Szkoła Bankowa). Od 13 lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla menedżerów, negocjatorów, pracowników działów obsługi klienta oraz zakupów i działów personalnych. Przeprowadziła ponad 4500 godzin szkoleń.
dowiedz się więcej

mateusz gurgul

Mateusz Gurgul

Menedżer, trener

Misją życiową Mateusza jest wspieranie organizacji, zespołów i jednostek w osiąganiu najwyższej wydajności i optymalizacji dostarczania wartości. Metodyka Agile, kiedy jest właściwie wdrożona, zachwyca użytkowników, podnosi poziom zespołów i zadowala klientów. Mateusz, jako menedżer na rynku londyńskim, dostarczał rozwiązania związane z planowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem produktów oprogramowania dla światowej klasy marek, takich jak The Wall Street Journal, Deutsche Bank i General Electric.
dowiedz się więcej

kozak-aga

Aga Kozak

Coacherka, trenerka, edukatorka

Szkoli pracowników firm z zakresu wellbeingu (redukcji stresu, medytacji, mindfulness), mowy ciała, inteligencji emocjonalnej, kreatywności czy future thinking. Edukuje o kompetencjach przyszłości (motivation i self awareness) i nowych technologiach. Uwielbia tworzyć autorskie szkolenia o niebanalnej tematyce np. przyjemności, inkluzywnego języka, czułości, uprzedzeń i stereotypów, intymności, medytacji. Wspiera kobiety, uczy komunikacji i empatii. Prowadzi także warsztaty rozwojowe i coaching indywidualny. Jest laureatką LGBT+ Diamond Awards w kategorii Ambasador/ka osób LGBT+ w życiu publicznym. Była stałą ekspertką m.in. w Dzień Dobry TVN w zakresie wellbeingu.
dowiedz się więcej

 

 

kutnyj-przemek

Przemysław Kutnyj

Trener biznesu, Konsultant, Coach

Dyplomowany trener biznesu, konsultant, coach, rzecznik prasowy związany z branżą public relations od 15 lat. Absolwent polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością edytorsko-wydawniczą, Podyplomowego Studium Public Relations Szkoły Głównej Handlowej czy Studium Coacha Biznesu NOVO, akredytowanego w ICF na poziomie ACSTH, coach ACC ICF. Działalnością szkoleniową zajmuje się od 2007 roku.
dowiedz się więcej

 

Iwona Kutyna

Iwona Kutyna

Trenerka, Konsultantka, Prezenterka Telewizyjna i Radiowa

Była prezenterką Serwisu Informacyjnego TVN24, Panoramy, TVP Info. Od sierpnia 2016 roku pracuje w Onecie. Wydawca i producent. Prowadząca imprezy i gale. Publiczne wystąpienia, zachowanie przed kamerą, sytuacje kryzysowe – to dla niej codzienność. Dlatego od kilku lat prowadzi szkolenia i warsztaty medialne.
dowiedz się więcej

tomasz manugiewicz

Tomasz Manugiewicz

Entuzjasta metodologii Agile. Coach i inżynier

Na co dzień Tomasz jest General Managerem firmy Grand Parade – polskiego oddziału globalnej organizacji informatycznej. Po latach spędzonych na pracy nad systemami informatycznymi, uświadomił sobie, że wiedza i doświadczenie, jakie zdobywamy to nie wszystko. Umiejętności nawiązywania satysfakcjonujących relacji w pracy są niezwykle istotne dla efektywnego wytwarzania systemów informatycznych. W swojej codziennej pracy łączy myślenie strategiczne z empatycznym przywództwem.
dowiedz się więcej

ania-mazur-nowe2

Anna Mazur-Kłucjasz

Trenerka biznesu, wykładowca akademicki, Certyfikowana konsultantka Teorii Ról Zespołowych Belbina®, Coach/Team Coach ICC (International Coaching Community)

Absolwentka Akademii Analizy Transakcyjnej oraz EATA “Europen Association for Transactiional Analysis certyfikat – szkolenie 101 z zakresu Analizy Transakcyjnej oraz absolwentka filologii polskiej (komunikacja społeczna i PR) oraz  podyplomowych studiów managerskich na SGH w Warszawie, a także podyplomowych Master Class of Management – psychologia działań managerskich na SWPS. Praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży, jakości i rozwoju potencjału kompetencyjnego, tworzeniu i wdrażaniu oraz zarządzaniu projektami motywacyjno-rozwojowymi. dowiedz się więcej

marcin-pyziakstrona

Michał Pyziak

Trener, Coach, Konsultant

Jest praktykiem zarządzania oraz sprzedaży. Posiada kilkanaście lat doświadczeń w pracy trenerskiej i coachingowej. Specjalizuje się w programach zwiększających skuteczność osobistą oraz w projektach doradczych podnoszących efektywność zarządzania i funkcjonowania zespołów. Zrealizował ponad 1000 dni szkoleń i warsztatów grupowych.
dowiedz się więcej

Dominika Sadowska

Dominika Sadowska

Trenerka, Mediatorka

Ekspertka z obszaru polityki i prawa antydyskryminacyjnego. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem strategii dotyczących zarządzania różnorodnością, inkluzji i przeciwdziałania dyskryminacji na poziomie organizacji i przedsiębiorstw, a także gmin, miast i metropolii. Uczestniczyła m. in. w opracowaniu Modelu na rzecz Równego Traktowania w Gdańsku.
dowiedz się więcej

wiktor-sawoniaka-male

Wiktor Sawoniaka

Trener

Psycholog z wykształcenia, trener biznesu i dojrzały manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami w tym w międzynarodowych organizacjach. Łączy doświadczenie sprzedażowe, menedżerskie i mentoringowe, by jak najefektywniej wspierać klientów w procesie zmian i osiągania wymarzonych celów.
dowiedz się więcej

image002

Agnieszka Sikorska

Trenerka, Projektantka usług

Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Projektowania Usług w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej/School of Form. Ukończyła także Historię i krytykę dizajnu na Uniwersytecie SWPS. Od 10 lat współprowadzi interdyscyplinarne studio projektowe cooperativa studio.
dowiedz się więcej

Aneta Szyłańska

Aneta Szyłańska

Trenerka, Coach, Facylitatorka, Konsultantka, Asesor AC/DC

Senior Konsultant, posiada 15-letnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Coach, Mentor i Team Coach. Asesor w projektach diagnozy potencjału kompetencji menedżerskich pracowników z różnorodnych branż. Twórca metodologii i manager projektów AC/DC, outplacementowych i coachingowych. dowiedz się więcej

Marta Skrzydelska (150 × 150 px)

Marta Skrzydelska

Coach, Trenerka, Wykładowca akademicki

Jest trenerką biznesu, Executive Coachem (PCC ICF), Mentorką, Superwizorką dla coachów i mentorów. Specjalizuje się w szkoleniach rozwijających umiejętności miękkie, związanych z radzeniem sobie ze stresem i emocjami, zarządzaniem energią osobistą, budowaniem relacji i współpracy w zespole. W swojej pracy wykorzystuje badania stylów komunikacji (DISC D3) oraz odporności psychicznej (Mental Toughness Questionnaire – MTQ Plus).
dowiedz się więcej

ŁUKASZ 1

Łukasz Szymula

Trener, Coach, Konsultant, Mówca motywacyjny

Mówca motywacyjny. Od 20 lat związany z branżą digital marketing i ecommerce. Jest doświadczonym menadżerem zarządzającym zespołami, w środowisku międzynarodowym. Jako Country Manager CEE i Polska w Tradedoubler (największa firma performance marketingu w CEE) zaprojektował i skutecznie wdrożył 6-godzinny czas pracy.
dowiedz się więcej

radek_walentynowicz150x150

Radosław Walentynowicz

Trener, Coach, Konsultant

Radosław Walentynowicz jest doświadczonym trenerem i coachem Od 2004 roku prowadzi sesje treningowe w zakresie relokacji międzykulturowej, różnorodności, zespołów budowania międzykulturowych. Radosław ma doświadczenie w duże przeprowadzaniu sesji i procesów coachingowych na poziomie zarządzania.
dowiedz się więcej

Iza Wanatowicz

Izabela Wanatowicz

Trenerka biznesu, Facylitatorka, Coach, Konsultantka HR

Od ponad 18 lat towarzyszy w rozwoju i zmianie organizacjom m.in. z branży finansowej, informatycznej, motoryzacyjnej, lotniczej, a także dóbr luksusowych. Realizowała projekty szkoleniowe rozwijające kompetencje zawodowe oraz osobiste na różnych poziomach organizacji.
dowiedz się więcej

Dawid Wawrzyniak

Dawid Wawrzyniak

Trener, Coach, Mówca Motywacyjny

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami oraz projektami. Autor programów szkoleniowych i coachingowych dla managerów na różnych poziomach organizacji. Trener w dziedzinie innowacji. Przeprowadził ponad 1 400 godzin coachingu indywidualnego, w tym ponad 500 h Executive coachingu i 300 h coachingu sprzedaży.
dowiedz się więcej

Projekt bez tytułu

Agata Węgier-Ciornei

Coach mocnych stron i talentów Gallupa, Reiss Profile Master, Team Coach Action Learning, trenerka, mentorka.

Jako Coach mocnych stron i talentów Gallupa rozwija zespoły liderów i osoby aspirujące do tej roli. Z radością angażuje się we wszelkie projekty związane z kobiecym przywództwem. Wspiera Klientów w tym, by swoje role budowali na naturalnym wrodzonym potencjale. Pomaga zrozumieć talenty, mocne strony i indywidualną motywację wewnętrzną, a także wypływające z tego potrzeby i wartości.  dowiedz się więcej