Trenerzy

Marcin Capiga

dr Marcin Capiga

Dyrektor Zarządzający, Trener, Coach, Konsultant

Dyrektor Zarządzający TRAINING TREE. Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (MBA). Doktor nauk humanistycznych, certyfikowany Coach EMCC, Konsultant Belbin Team Roles®, Practitioner oraz Business Practitioner in the Art of NLP.
dowiedz się więcej

Kinga_Białek_Trener_Training_Tree_1

Kinga Białek

Trenerka, Konsultantka, Specjalistka międzykulturowa

Od 2000 roku prowadzi działania szkoleniowe i doradcze, których celem jest rozwój kompetencji międzykulturowych i międzyludzkich, dla Polaków i obcokrajowców, w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w szkoleniach biznesowych z zakresu m.in. Komunikacji i współpracy międzykulturowej.
dowiedz się więcej

Kamila_Bogucka_Training_Tree

Kamila Bogucka

Trenerka, Coach

Dyplomowana trenerka biznesu, Akredytowany Coach ACC ICF (International Coach Federation) oraz Coach Zespołowy i Grupowy. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, kierunek Finanse i bankowość oraz licznych szkoleń i kursów. Sześć lat związana z branżą bankową, pracowała m.in. dla Getin Noble Bank, Lion’s Bank oraz Idea Bank.
dowiedz się więcej

Gabriela_Borowczyk_Trener_Training_Tree_Flipowanie_1

Gabriela Borowczyk

Trenerka, Coach, Visual Thinker, Sketchnoter, Visual Facilitator

Pionierka warsztatów z zakresu wykorzystywania rysunków w szkoleniach. Autorka i właścicielka terminu Flipowanie® – czyli metody opartej na wykorzystywaniu technik sketchnotingu (rysunki, postaci, strzałki, figury, dymki) tak, by pomagały zrozumieć i zapamiętywać treści przekazywane podczas szkoleń. Promotorka myślenia wizualnego w biznesie.
dowiedz się więcej

dorota 3

Dorota Dańczak-Król

Trenerka, Coach

Z wykształcenia prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 roku pracuje jako trener, coach, asesor AC/DC, mentor, manager projektów, konsultant m.in. w badaniach „tajemniczy klient”, doradca handlowy w firmach szkoleniowo-coachingowych.
dowiedz się więcej

Danuta_Dobrzynska_Trener_Training_Tree_1

Danuta Dobrzyńska

Trenerka, Konsultantka, Prezenterka Telewizyjna

Pracuje w mediach od 16 lat. Prowadzi Teleexpress, jest anchorem TVP Info, była reporterką polityczną i prezenterką Panoramy. Mentorka amerykańskiego programu Vital Voices, stypendystka amerykańskiego Departamentu Stanu. Prowadzi zajęcia na podyplomowych studiach PAN; szkoli menedżerów, studentów, pracowników PR.
dowiedz się więcej

Marcin_Gildner_Trener_Training_Tree_1

Marcin Gildner

Trener Biznesu, Konsultant

Pomysłodawca i Kierownik Merytoryczny studiów podyplomowych Strategiczne Zarządzanie Kategorią Produktową w Akademii Leona Koźmińskiego. Jako trener specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem produktem, marką, kategorią produktową, sprzedażą i obsługą Klienta, a także negocjacjami i wystąpieniami publicznymi.
dowiedz się więcej

Juliusz_Gluski_Trener_Training_Tree_1

Juliusz Głuski

Trener, Konsultant, Dziennikarz Radiowy i Telewizyjny

Dziennikarz radiowy i telewizyjny („Teleexpress” i Polskie Radio 24), prowadził „Sygnały dnia” w Programie Pierwszym Polskiego Radia, przygotowywał relacje dla „Panoramy” i „Wiadomości” TVP.  Pełnił funkcję rzecznika prasowego na UEFA EURO 2012, trener i analityk medialny, specjalista od komunikacji kryzysowej, ukrainista.
dowiedz się więcej

Joanna_Gosk_Trener_Training_Tree_1

Joanna Gosk

Trenerka, Coach, Certyfikowany Analityk Transakcyjny w dziedzinie organizacji

Trener Grupy Spotkanie, wykładowca akademicki (Collegium Da Vinci i Wyższa Szkoła Bankowa). Od 13 lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla menedżerów, negocjatorów, pracowników działów obsługi klienta oraz zakupów i działów personalnych. Przeprowadziła ponad 4500 godzin szkoleń.
dowiedz się więcej

Pawel_Grudzinski_Trener_Training_Tree_1

Paweł Grudziński

Trener, Konsultant, Mediator

Uczestnik wielu kursów trenerskich, m.in. z zakresu zarządzania zmianą oraz coachingu. Przeprowadził ponad 500 dni szkoleń i warsztatów z następujących obszarów: komunikacja w biznesie, zarządzanie zespołem, sztuka prezentacji i wystąpień publicznych, obsługa klienta, podejmowanie decyzji managerskich. Jest certyfikowanym mediatorem.
dowiedz się więcej

Regina_Hojna__Trener_Training_Tree_1

Regina Hojna

Trenerka, Coach, Specjalistka ds. Emisji Głosu

Certyfikowana Trenerka i Coach Grupy Trop oraz akredytowana Coach Praktyk Biznesu EMCC (International EMCC Practicioner Coach). Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zawodowego Studium Piosenkarskiego. Wokalistka, uczennica Elżbiety Zapendowskiej.
dowiedz się więcej

Joanna_Kucharczyk_Capiga_Training_Tree

Joanna Kucharczyk-Capiga

Trenerka, Coach, Team Coach

Certyfikowany Konsultant Belbin Team Roles®, Praktyk NLP oraz Certyfikowany Trener Zmiany. Jako jeden z niewielu coachów w Polsce posiada dwie akredytacje coachingowe: EMCC (European Mentoring & Coaching Council) oraz ICF (International Coaching Federation) w stopniu PCC (Professional Certified Coach).

dowiedz się więcej

Krzysztof Kudeń

Krzysztof Kudeń

Trener, Konsultant

Absolwent wydziału Ekonomii i Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego. Niezależny ekspert, doradca i trener. Praktyk biznesu – doświadczony, odpowiedzialny manager. Pragmatyk, stawiający na osobisty rozwój oraz na osiąganie nowych celów. Swoje biznesowe doświadczenie zakończył na stanowisku Dyrektora Sprzedaży, dowiedz się więcej

Przemysław Kutnyj

Trener biznesu, Konsultant, Coach

Dyplomowany trener biznesu, konsultant, coach, rzecznik prasowy związany z branżą public relations od 15 lat. Absolwent polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością edytorsko-wydawniczą, Podyplomowego Studium Public Relations Szkoły Głównej Handlowej czy Studium Coacha Biznesu NOVO, akredytowanego w ICF na poziomie ACSTH, coach ACC ICF. Działalnością szkoleniową zajmuje się od 2007 roku dowiedz się więcej

 

iwona kutyna training tree

Iwona Kutyna

Trenerka, Konsultantka, Prezenterka Telewizyjna i Radiowa

Była prezenterką Serwisu Informacyjnego TVN24, Panoramy, TVP Info. Od sierpnia 2016 roku pracuje w Onecie. Wydawca i producent. Prowadząca imprezy i gale. Publiczne wystąpienia, zachowanie przed kamerą, sytuacje kryzysowe – to dla niej codzienność. Dlatego od kilku lat prowadzi szkolenia i warsztaty medialne.
dowiedz się więcej

ania mazur

Anna Mazur – Kłucjasz

Trenerka biznesu, Certyfikowana konsultantka Teorii Ról Zespołowych Belbina®, Coach 

Absolwentka filologii polskiej (komunikacja społeczna i PR) oraz podyplomowych studiów managerskich na SGH w Warszawie, a także podyplomowych Master Class of Management – psychologia działań managerskich na SWPS. Praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży, jakości i rozwoju potencjału kompetencyjnego, tworzeniu i wdrażaniu oraz zarządzaniu projektami motywacyjno-rozwojowymi. dowiedz się więcej

Anna_Olszewska_Florczak_Trener_Training_Tree_1

Anna Olszewska-Florczak

Trenerka, Coach, Konsultantka

Od 15 lat konsultant, trener biznesu. Certyfikowany Master & Team Coach EMCC. Trener Przywództwa Sytuacyjnego – SituationalLeadership® Training & Management Model by CLS. Odpowiada w Polsce za akredytację konsultantów i trenerów z Teorii Ról Zespołowych BelbinAssociates®. Praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem.
dowiedz się więcej

Sylwester

dr Sylwester Pietrzyk

 

Trener, Coach, Mentor

Absolwent Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej (2005), obecnie Trener szkoły Trenerów MATRIK w module Ewaluacja Szkoleń. Uczestnik szkoleń trenerskich w prowadzonych przez CTI w  Londynie. In Dialogue w Kopenhadze. (2016) uprawnienia na Asesora i Doradcę w procesach certyfikacji trenerów. Członek Stowarzyszenia Promentor.  Właściciel ASPEKT HR od 2006, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania (2000).dowiedz się więcej

 

Michał Pyziak foto

Michał Pyziak

Trener, Coach, Konsultant

Jest praktykiem zarządzania oraz sprzedaży. Posiada kilkanaście lat doświadczeń w pracy trenerskiej i coachingowej. Specjalizuje się w programach zwiększających skuteczność osobistą oraz w projektach doradczych podnoszących efektywność zarządzania i funkcjonowania zespołów. Zrealizował ponad 1000 dni szkoleń i warsztatów grupowych.
dowiedz się więcej

Dominika Sadowska

Dominika Sadowska

Trenerka, Mediatorka

Ekspertka z obszaru polityki i prawa antydyskryminacyjnego. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem strategii dotyczących zarządzania różnorodnością, inkluzji i przeciwdziałania dyskryminacji na poziomie organizacji i przedsiębiorstw, a także gmin, miast i metropolii. Uczestniczyła m. in. w opracowaniu Modelu na rzecz Równego Traktowania w Gdańsku.dowiedz się więcej

image002

Agnieszka Sikorska – Kwasieborska

Trenerka, Projektantka usług

Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Projektowania Usług w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej/School of Form. Ukończyła także Historię i krytykę dizajnu na  Uniwersytecie SWPS. Od 10 lat współprowadzi interdyscyplinarne studio projektowe cooperativa studio, dowiedz się więcej

Dorota_Szczesniak_Kosiorek_Trener_Training_Tree_1

Dorota Szcześniak-Kosiorek

Trenerka, Konsultantka

Trenerka etykiety biznesu, savoir vivre, oraz profesjonalnego wizerunku Od 2006 r. z powodzeniem prowadzi szkolenia z zakresu etykiety w biznesie, sztuki dyplomacji, obsługi klienta, savoir-vivre, etykiety ubioru, dress code, autoprezentacji. W swojej pracy łączy zainteresowania psychologią wyglądu z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym w biznesie.
dowiedz się więcej

Aneta_Szalynska_Trener_Training_Tree_1

Aneta Szyłańska

Trenerka, Coach, Facylitatorka, Konsultantka, Asesor AC/DC

Senior Konsultant, posiada 8-letnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Asesor w projektach diagnozy potencjału kompetencji menedżerskich. Twórca metodologii i manager projektów AC/DC. Specjalizuje się w prowadzeniu procesów outplacementowych i coachingowych.
dowiedz się więcej

Iza Wanatowicz

Izabela Wanatowicz

Trenerka biznesu, Facylitatorka, Coach, Konsultantka HR

Od ponad 18 lat towarzyszy w rozwoju i zmianie organizacjom m.in.  z branży finansowej, informatycznej, motoryzacyjnej, lotniczej, a także dóbr luksusowych. Realizowała projekty szkoleniowe rozwijające kompetencje zawodowe oraz osobiste na różnych poziomach organizacji.
dowiedz się więcej

Dawid_Wawrzyniak_Trener_Training_Tree_1

Dawid Wawrzyniak

Trener, Coach, Mówca Motywacyjny

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami oraz projektami. Autor programów szkoleniowych i coachingowych dla managerów na różnych poziomach organizacji. Trener w dziedzinie innowacji. Przeprowadził ponad 1 400 godzin coachingu indywidualnego, w tym ponad 500 h Executive coachingu i 300 h coachingu sprzedaży.
dowiedz się więcej

Iwo_Zmyslony_Trener_Training_Tree_1

dr Iwo Zmyślony

Trener, Konsultant Design Thinking

Doktor nauk humanistycznych, teoretyk sztuki. Zrealizował kilkaset godzin autorskich zajęć z zakresu myślenia projektowego (design thinking), psychologii kreatywności i zarządzania wiedzą ekspercką w ramach certyfikowanych kursów przy Uniwersytecie Warszawskim i w ramach akademickich zajęć dydaktycznych w School of Form w Poznaniu.
dowiedz się więcej