Wiktor Sawoniaka

Trener biznesu, projektant procesów sales&operation

Psycholog z wykształcenia, trener biznesu i dojrzały manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami w tym w międzynarodowych organizacjach.

Od 7 lat tworzy, współtworzy i wdraża kompleksowe programy szkoleniowe z zakresu rozwoju kompetencji pracowników, rozwoju kompetencji menedżerskich i rozwoju kompetencji osobistych. Na sali szkoleniowej przepracował ponad 650 dni.

W pracy z klientami stawia na praktyczność i skuteczność biznesową.
Łączy doświadczenie sprzedażowe, menedżerskie i mentoringowe, by jak najefektywniej wspierać klientów w procesie zmian i osiągania wymarzonych celów.
Oprócz szkoleń, specjalizuje się w modelowaniu procesów w działach sprzedaży: w latach 2018 – 2020 na zlecenie Google wspierał konsultingowo wybranych kluczowych partnerów na różnych rynkach międzynarodowych.

Do mocnych stron zaliczane są wiedza psychologiczna, twarda znajomość realiów biznesowych oraz znajomość i doświadczenie współpracy na rynkach międzynarodowych; ponieważ biegle się posługuje prowadzi też szkolenia w języku angielskim i rosyjskim.

W 2017 roku na zlecenie Microsoft Polska realizował projekt wsparcia szkoleniowego dla wiodących partnerów Microsoft w zakresie wzmocnienia sprzedaży Pakietu MS Office 365 oraz Teams.

Od lutego 2016 roku wspiera 4 zespoły Google ETO team (ponad 300 os.) dedykowane rynkom CEE oraz MENA odpowiadając za rozwój kompetencji w obszarze sales, digital marketing, e-commerce i digital sales.